З 8 по 22 квітня в приміщенні ШК ДЮСШ №3 проходив Півфінал 76-го чемпіонату міста з класичних шахів, що є відбірковим змаганням до Фіналу, який відбудеться наприкінці цього року.
Турнір проходив за швейцарською системою в 9 турів з контролем часу 1 година 30 хв + 30 сек за хід кожному учаснику. У чемпіонаті брали участь 28 шахістів, серед яких 17 першорозрядників.
За підсумками змагання наступні учасники отримали право участі у Фіналі чемпіонату міста: 1.Журавльов Артур, 2.Харкавенко Дмитро, 3.Десятник Денис, 4.Герус Євген, 5.Швагер Сергій, 6.Сергєєв Сергій, 7.Гуменюк Крістіна, 8.Хомуха Геннадій, 9.Медведєв Дмитро, 10.Соколов Віктор.
