Вітаємо вихованця ДЮСШ #3 Василя Ляха з вдалим виступом на Чемпіонаті України з шахів серед юнаків до 18 років , який проходив з 24 квітня по 3 травня в м.Хмельницький!
Всього у змаганні взяли участь 76 шахістів з 16 областей країни,серед яких 10 майстрів та більше 30 кандидатів у майстри спорту.
За підсумками 9 днів напруженої боротьби криворізькому шахісту вдалося зайняти 1 місце у блискавичні шахи,7 місце в класичні шахи та 11 місце з щвидких шахів.
Вітаємо Василя з гарною грою та бажаємо йому перемог у майбутньому!
Докладніше про турнір за посиланням : https://s2.chess-results.com/tnr1386396.aspx?lan=11&art=0&SNode=S0
